CMR04F131JODP datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CMR04F131JODP
  • Описание
    Mallory Sonalert Products CMR04F131JODP Product Category: Mica Capacitors Capacitance: 130 pF Tolerance: 5 % Voltage Rating: 500 V Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Temperature Coefficient: 0 PPM / C, 70 PPM / C Termination Style: Radial Product: Mica High-Reliability Dipped Capacitors Case Height: 8.9 mm Case Length: 9.7 mm Case Width: 5.1 mm Dimensions: 5.1 mm L x 9.7 mm W x 8.9 mm H Lead Spacing: 3.8 mm Series: CMR04